Zaproszenie

W imieniu przewodniczącego oraz własnym, serdecznie zapraszamy na najbliższą sesję Rady Miasta, która odbędzie się w dniu 19.06.2018 - wtorek, o godz 10:00 w czechowickim UM (Plac Jana Pawła II) , podczas której odbędzie się specjalny wykład o patronie naszego miasta - Św. Andrzeju Boboli. Wykład poprowadzą - Jerzy Giza i Jacek Cwetler. Wstęp na sesję i wykład wolny.

Anna Wlazło - Skarbnik

Zaproszenie

Zapraszam na zebranie (Zarządu i Komisji Rewizyjnej) Towarzystwa Przyjaciół Czechowic-Dziedzic które odbędzie się w Izbie Regionalnej w dniu 18.06.2018 (poniedziałek) o godzinie 16:00. Oprócz spraw bieżących omówimy sobie sprawę naszego spotkania w plenerze, które planujemy na dzień 12.07.2018. Więcej szczegółów na zebraniu.
Anna Wlazło - Skarbnik

Zebranie Zarządu

W imieniu Przewodniczącego Towarzystwa Przyjaciół Czechowic Dziedzic serdecznie zapraszam na zebranie Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej, które odbędzie się w Izbie Regionalnej w dniu 22 maj 2018 (wtorek) o godzinie 16:00.
Anna Wlazło
Skarbnik Towarzystwa Przyjaciół Czechowic-Dziedzic

Wernisaż i spotkanie autorskie

Z okazji 80 rocznicy przywiezienia relikwii św. Andrzeja Boboli do Polski (18 czerwiec 1938r.), zapraszamy do czechowickiego MDK, na wernisaż wystawy "Boboliki z kolekcji Jerzego Gizy" oraz na wieczór autorski p. Elżbiety Polak, autorki książki "Cuda św. Andrzeja Boboli, świadectwa życia i modlitwy".
Wernisaż o godz. 15.00,  spotkanie autorskie o 16.00. Wstęp wolny.