Konkurs plastyczny pod patronatem Burmistrza naszej gminy.

Pragnąc przypomnieć rozwój i wkład polskiej floty w budowę wolej ojczyzny proponujemy uczniom czechowickich szkół udział w konkursie plastycznym pod hasłem  100 lat Polskiej Marynarki Wojennej.  W zamyśle chcielibyśmy pokazać poprzez artystyczny wyraz służbę na okrętach, piękno tych jednostek morskich i rzecznych, uroki służby na ich pokładach, wkład w tworzenie i rozwój naszego kraju, przemiany które nastąpiły w okresie wieku jej istnienia. Format i technika dowolna. Prace artystów z czechowickich szkół będą pokazane na wernisażu prac plastycznych w naszej szkole 30 listopada w godzinach od 10.00 do 15.00 oraz w sobotę 1 grudnia 2018 r. w godzinach od 9.00 – 12.00.

Wszystkich chętnych SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Zapisy w sekretariacie szkoły pod numerem tel. 32 21 55 509. Ze względów organizacyjny prosimy o wcześniejsze powiadomienie – do 20 listopada 2018 r. Prace proszę dostarczyć do naszej szkoły – SP 10 ul. Polna 33 w Czechowicach – Dziedzicach (dawne Gimnazjum nr 1) do 23 listopada 2018 r. do godziny 14.30. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród 30 listopada ok. godz. 14.00. Ze względu na przepisy RODO prosimy opiekunów uczniów którzy biorą udział w konkursie  o dostarczenie druków zgody na umieszczenie ich wizerunku na stronie internetowej szkoły. Druk do pobrania TUTAJ.