Zaproszenie

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Czechowic-Dziedzic zaprasza Członków Towarzystwa, Sympatyków Towarzystwa i wszystkie Osoby, które pasjonują się dziejami Czechowic-Dziedzic i Śląska Cieszyńskiego, na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które odbędzie się w Izbie Regionalnej, Miejski Dom Kultury ul. Niepodległości 42 w dniu 21 marca 2017r. Początek zebrania – przy kworum – o godz. 16:00, przy braku kworum o godz. 16:15.

Porządek Walnego Zebrania
1. Przywitanie przybyłych, kilka słów wstępu, podanie liczby członków Towarzystwa obecnych, stwierdzenie prawomocności Zebrania.
2. Wybór Przewodniczącego Walnego Zebrania i Protokolanta oraz Komisji Skrutacyjnej.
3. Sprawozdanie z działalności Towarzystwa za kadencję kwiecień 2016-marzec 2017 – Przewodniczący J.Cwetler.
4. Sprawozdanie Skarbnika Towarzystwa – E.Kmiecik-Wronowicz. Przyjęcie sprawozdania finansowego złożonego w Urzędzie Skarbowym.
5. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej – Przewodniczący J.Berger.
6. Propozycja dotycząca absolutorium – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej. Udzielenie absolutorium Zarządowi Towarzystwa.
7. Zmiana w składzie Komisji Rewizyjnej w związku ze śmiercią jednego z członków – M.Handzlika. Wybór nowego członka Komisji Rewizyjnej.
8. Zmiana na stanowisku Skarbnika w związku z rezygnacją z tej funkcji Pani E.Kmiecik-Wronowicz. Wybór nowego Skarbnika Towarzystwa.
9. Propozycje działań Towarzystwa Przyjaciół na lata 2017-2018.
10. Uchwalenie rocznego planu i budżetu na rok 2017.
11. Wolne wnioski.